Verkoopadvisering

Het gros van onze producten worden op maat* voor u gemaakt. Een offerte en daaruit vloeiende opdrachtbevestiging is leidraad voor de uiteindelijke levering.

Offerte
Voor het maken van een offerte zijn een aantal documenten benodigd. Wij ontvangen graag een bestekomschrijving, bouwkundige tekeningen en constructietekeningen van het project. U kunt deze gegevens bij voorkeur digitaal bij ons indienen, per mail via info@drbg.nl of door het gebruik van WeTransfer: www.drbg.wetransfer.com. Bij binnenkomst van uw aanvraag wordt het project beoordeeld en ingeboekt door afdeling Verkoop. Onze afdeling Calculatie maakt vervolgens een constructieve berekening van uw project en bepaalt de hoeveelheden. Ook wordt gekeken of vraag en oplossing hand in hand gaan. Door ons brede assortiment kunnen wij u altijd de technisch én economisch meest optimale oplossing bieden. Aan de hand van de calculatie maakt onze verkoopafdeling een offerte op maat voor u, welke u per mail toegezonden wordt. Voor vragen over uw offerte of de producten neemt u contact op met uw accountmanager of binnendienstmedewerker. Beide namen staan op de offerte vermeld.  In het afrondende gesprek wordt de start van het project en de globale doorlooptijd doorgenomen, waarna uw project in onze planning wordt opgenomen.

*Calduran metselstenen en –blokken worden uit voorraad geleverd. Neemt u hiervoor contact op met Verkoop Binnendienst via telefoonnummer 0341 – 464 002.

Jan Jelle Kuipers, Sales coördinator
Jan Jelle Kuipers, Sales coördinator0341 - 464 000j.kuipers@drbg.nl
Kees Blankers, Sales coördinator
Kees Blankers, Sales coördinator0341 - 464 000k.blankers@drbg.nl
Erwin Nijeboer, Accountmanager
Erwin Nijeboer, Accountmanager0341 - 464 000e.nijeboer@drbg.nl
Edwin van den Born, Accountmanager
Edwin van den Born, Accountmanager0341 - 464 000e.vandenborn@drbg.nl
Paul van der Munnik, Accountmanager
Paul van der Munnik, Accountmanager0341 - 464 000p.vandermunnik@drbg.nl
Rob Steenberghe, Accountmanager
Rob Steenberghe, Accountmanager0341 - 464 000r.steenberghe@drbg.nl
Albert Gunnink, Accountmanager
Albert Gunnink, Accountmanager0341 - 464 000a.gunnink@drbg.nl
Kees van Greevenbroek, Accountmanager
Kees van Greevenbroek, Accountmanager0341 - 464 000k.vangreevenbroek@drbg.nl
Yusuf Kolemenoglu, Accountmanager
Yusuf Kolemenoglu, Accountmanager0341 - 464 000y.kolemenogmu.drbg.nl
Peter de Jong, Accountmanager
Peter de Jong, Accountmanager0341 - 464 000p.dejong@drbg.nl
Harry Sterenberg, Accountmanager
Harry Sterenberg, Accountmanager0341 - 464 000h.sterenberg@drbg.nl
Ben Kruseman, Business Development
Ben Kruseman, Business Development0341 - 464 000b.kruseman@drbg.nl