Projectuitvoering

Onze producten leveren wij franco werk. Op de afgesproken datum rijdt de vrachtwagen voor met de door u gewenste producten. Wij bieden diverse mogelijkheden met betrekking tot het transport en de verwerking van onze producten. Vloeren kunnen bijvoorbeeld als tijdvracht geleverd worden, maar ook met zelflossers of op afzettrailers. In het transportoverzicht staan alle standaard transportwijzen en de diverse opties overzichtelijk bij elkaar. Voor de verwerking van kalkzandsteen hebben wij een groot assortiment hijsmaterieel te huur, zoals stelmachines, klemmen en knipmachines. Onze wanden worden geleverd met een binnen(diep)lader, waardoor elementen tot 3,75 m hoog en 10 m lang uit één stuk kunnen bestaan. Wanneer met u tevens is afgesproken dat wij de montage verzorgen, regelen wij een montageploeg om bijvoorbeeld de wanden te stellen, de vloeren te leggen of het kalkzandsteen te lijmen. Voor de montage van de diverse producten zijn verwerkingsvoorschriften beschikbaar. Tijdens de gehele bouwfase is de projectbegeleider uw aanspreekpunt. Hij staat u graag met raad en daad bij en geeft ondersteuning aan de uitvoering. Wanneer u niet geheel tevreden bent over de geleverde producten horen wij dit graag van u. Onze projectbegeleider brengt dan weer een bezoek aan de bouwplaats om de melding door te spreken en samen met u tot een oplossing te komen.

Projectuitvoering
Projectuitvoering0341 - 464 000service&uitvoering@drbg.nl

Tijdens de gehele ruwbouwfase zijn wij uw aanspreekpunt.

Klaas Engels, Projectleider
Klaas Engels, Projectleider0341 - 464 000k.engels@drbg.nl
John Blank, Bouwbegeleider
John Blank, Bouwbegeleider0341 - 464 000j.blank@drbg.nl
Harrie Gerdes, Bouwbegeleider
Harrie Gerdes, Bouwbegeleider0341 - 464 000h.gerdes@drbg.nl
Henk-Jan Spiering, Bouwbegeleider
Henk-Jan Spiering, Bouwbegeleider0341 - 464 000h.spiering@drbg.nl
Allart Rijnvis, Projectleider
Allart Rijnvis, Projectleider0341 - 464 000a.rijnvis@drbg.nl
John Stroop, Bouwbegeleider
John Stroop, Bouwbegeleider0341 - 464 000j.stroop@drbg.nl
Peter de Ruyter, Bouwbegeleider
Peter de Ruyter, Bouwbegeleider0341 - 464 000p.deruyter@drbg.nl
Gert de Bruin, Projectleider
Gert de Bruin, Projectleider0341 - 464 000g.debruin@drbg.nl
Marcel Kraaijevanger, Manager service & uitvoering
Marcel Kraaijevanger, Manager service & uitvoering0341 - 464 000m.kraaijevanger@drbg.nl